back-button← späť

2 izbový byt, komlet rekonštrukcia, Martin - Centrum.

Predaj, 2 izbový byt, Martin, Kompletná rekonštrukcia

Cena: 115 000

65 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 369
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Mesto/obec: Martin
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 65m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký 2 - izbový byt, ktorý sa nachádza v tehlovom bytovom dome v centre mesta Martin. Byt je južne orientovaný s podlahovou plochou 65 m2. Pozostáva z kuchyne, obývačky, spálne, veľkej kúpeľne, WC, vstupnej chodby a pivnice. Prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane výmeny rozvodov inžinierskych sietí. ( nové rozvody elektriky, vody, odpadu ). Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály, nové murované bytové jadro, nová kuchynská linka, podlahy, radiátory, stierky, svietidlá vo všetkých miestostiach, byt je neobývaný, pripravený k nasťahovaniu bez ďalších potrebných investícii. Vo dvore pred bytovým domom je dostatok parkovacích miest.

V okolí je vybudovaná kompletná občianska vybavenosť, blízka pešia zóna. Polohou bytového domu je vhodný aj ako investícia na následný prenájom.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná