back-button← späť

2 - izbový byt s balkónom, Martin - Centrum.

Predaj, 2 izbový byt, Martin, Kompletná rekonštrukcia

Cena: 120 000

59 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 246
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Mesto/obec: Martin
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 59m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2 – izbový byt s balkónom v centre mesta Martin. Byt pozostáva z kuchyne, obývačky, spálne, kúpeľne, WC, vstupnej chodby a veľkého balkónu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná, nová kuchynská linka, nové plávajúce podlahy, radiátory, nové rozvody elektriky v medi, rozvody vody a odpadu, dobudovaný veľký zasklený balkón. Celková výmera bytu je 59 m2 a predáva sa s kompletným zariadením (postele, sedacia súprava, nábytok, atď.).

Byt má špecifickú polohu s vlastným samostatným vchodom v bytovom dome. Vhodný pre zdravotne znevýhodnených a imobilných občanov. Využitie samostatného vchodu do bytu umožňuje komerčné využitie bytu na kancelárske priestory, sídlo firmy, kadernícky a kozmetický salón, a i.

Samostatný vchod do bytu umožňuje využitie bytového priestoru na vlastné podnikanie alebo možnosť prenájmu ako sídla firmy, kancelárskych priestorov či drobnej prevádzky. Kúpa bytu tak ponúka možnosť investície do vlastných priestorov podnikania.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná