back-button← späť

2 - izbový byt s terasou, v novostavbe Martin.

Predaj, 2 izbový byt, Martin, Novostavba

Cena: 133 000

51 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 263
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Mesto/obec: Martin
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 51m2

Popis nehnuteľnosti

PONUKA NOVÉHO 2-IZBOVÉHO BYTU SO ZARIADENÍM:

NA PREDAJ ponúkame nový dvojizbový byt v lukratívnej lokalite Martin-Podháj, v blízkosti centra Martin a nákupných centier (Tesco, Tulip a i.). Exkluzivitu bytu zvyšuje dvojpodlažná novostavba (byt sa nachádza na druhom podlaží), priestranný balkón (22m2) situovaný na západ s výhľadom na Martinské hole, odkúpené parkovacie miesto (13 m2) s vizuálnou kontrolou priamo z bytu, ako aj pivničná uzamykateľná skobka (3,6m2). Mesačné prevádzkové náklady v súčasnosti predstavujú 98 €/mesiac, 41 €/mesiac za spotrebu el. energie (bez TV a internetovej siete a poplatku za odvoz smetí).

Byt je kompletne vybavenými plávajúcimi podlahami neutrálnej farby v jednotlivých bytových častiach a modernou dlažbou v chodbe a kúpeľni. Vnútorné žalúzie a sieťky proti hmyzu sú umiestnené na každom okne, v obývacej miestnosti sú doplnené dizajnovo ladenými záclonami a závesmi. Zariadenie bytu obsahuje novú exkluzívnu kuchynskú linku so vstavanými elektrospotrebičmi zn. Electrolux s kompletným osvetlením a modernými dizajnovými vypínačmi a zásuvkami. Kúpeľňa obsahuje kompletnú sanitu (umývadlo, moderný sprchovací kút, WC) s dizajnovaným osvetlením, čo v kombinácii chrómu, dreva a dlažby vytvára luxusný pocit relaxu. Byt je jednotne ladený v modernom tóne neutrálnych farieb, vrátane dverí, drevených originálnych zárubní a chodbového vstavaného šatníka, čo podčiarkuje útulnosť priestorov.

Moderný byt s úžitkovou plochou 51 m2 je vhodný k okamžitému nasťahovaniu bez nutnosti investičných nákladov.

Cena 133.000,-€.

Obhliadka je možná po telefonickom dohovore.

V prípade vážneho záujmu prosím kontaktovať: 0904055550

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná