back-button← späť

Celoročná chata v dosahu MHD, Bystrička.

Predaj, Chata a chalupa, Bystrička, Kompletná rekonštrukcia

Cena: 110 000

90 m2

45 m2

1231 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 241
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Mesto/obec: Bystrička
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 90m2
Zastavaná plocha: 45m2
Plocha pozemku: 1231m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj celoročne využiteľnú rekreačnú chatu na Bystričke v nádhernom horskom prostredí. Obec Bystrička sa nachádza len 3 km od mesta Martin, s ktorým je prepojená pravidelnými a častými linkami MHD. Rekreačná chata je situovaná v pokojnom prostredí a zároveň je ľahko dostupná – cca 5 minút pešou chôdzou z konečnej zastávky MHD.

K chate prislúcha veľký pozemok o celkovej výmere 1.231 m2. Zastavaná plocha chaty je 53 m2. Pozemok susedí s horským potokom, ktorý vytvára hlavne v teplých letných mesiacoch príjemnú atmosféru

Dispozičné riešenie:
vstupná chodba, kuchyňou, obývačka, kúpeľňa, WC, sauna. Na poschodí jedna veľká spálňa so štyrmi posteľami, jedna malá spálňa s jednou posteľou, alebo môže súžiť ako skladová miestnosť pre oblečenie, obuv atd. V pivnici sa nachádza el. čerpadlo vody, zásobník vody, skladové priestory.

Chata je vo veľmi dobrom technickom stave, vhodný k okamžitému užívaniu, bez ďalších nákladov na rekonštrukciu, alebo opravy. Zapojené IS: voda, elektrika, odpad do žumpy.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná