back-button← späť

Novostavba: 5 - izbový RD, pozemok 565 m2 v uzavretom areáli, Valča. - kopia

Predaj, Rodinný dom, Valča, Novostavba

Cena: 255 000

131 m2

565 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 223
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Valča
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 131m2
Plocha pozemku: 565m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu murovaného nízkoenergetického rodinného domu modernej architektúry v obci Valča. Obec Valča je vzdialená len 9 km od okresného mesta Martin. Úžitková plocha domu je 131 m2, pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, 4 samostatných obytných izieb, dvoch kúpeľní, vstupnej chodby, technickej miestnosti, špajze. V obývačke a chodbe sú osadené veľké balkónové okná s výstupom na slnečnú terasu. Dom je južne orientovaný, postavený z kvalitných materiálov zaručujúcich nízke náklady na spotrebu energií. Okná 6 komorové zn. Slovaktual, 3 sklá, zateplenie 20 cm. Zapojená IS: voda, elektrika, kanalizácia, v celom dome podlahové kúrenie.

Kvalitné zateplenie poskytuje v zimných mesiacoch komfortné bývanie s nízkou spotrebou energií, v letných mesiacoch príjemnú klímu neprehrievajúcich sa obytných priestorov. Predpokladané náklady na spotrebu energií: 90,-€/mesiac. Dom je situovaný v uzavretom oplotenom areáli s bránou na diaľkové ovládanie, v danej lokalite prebieha výstavba štyroch rodinných domov. Výmera pozemku 565 m2.

Dom sa predáva v stave HOLODOM.
Kúpou nehnuteľnosti získa nový majiteľ komfortné bývanie vo vlastnom rodinnom dome s nákladmi nižšími ako v byte o podobnej výmere. Kúpou novostavby odpadá potreba rekonštrukcie, ktorá navyšuje obstarávaciu cenu starších nehnuteľností.
Termín dokončenia 12/2022. Fotky sú ilustračné a z priebehu výstavby.

Mapa

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná