back-button← späť

Novostavba: moderný rodinný dom, Dolný Kalník.

Predaj, Rodinný dom, Dolný Kalník, Novostavba

Cena: 335 000

180 m2

550 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 222
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Dolný Kalník
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 180m2
Plocha pozemku: 550m2

Popis nehnuteľnosti

Novostavba: Dolný kalník

Ponúkame na predaj novostavbu priestranného rodinného domu modernej architektúry v obci Dolný Kalník

.

Benefity tejto výnimočnej ponuky sú:

1. LOKALITA – len 5 km od okresného mesta Martin s dobrou dostupnosťou autom, autobusom. Nachádza sa v novozastavanej časti obce v okolí prebieha výstavba nových rodinných domov situovaných v peknom tichom prostredí.

2. PLOCHA DOMU – rodinný dom pozostáva z kuchyne plynulo prepojenej s obývačkou, 3 samostatných obytných izieb, dvoch kúpeľní ( na každom poschodí ), samostatné WC pri vstupe do domu, technickej miestnosti, garáže. Z obývačky a spálne je výstup na slnečnú terasu. V technickej miestnosti je priestor na umiestnenie práčky a sušičky prádla. Celková podlahová plocha domu je 180 m2.

3. VYBAVENIE – zapojené IS: voda, elektrika, vykurovanie tepelným čerpadlom. V celom dome je vybudované úsporné podlahové kúrenie, plastové okná: 3 sklá zn. Slovaktual. Kvalitné zateplenie poskytuje v zimných mesiacoch komfortné bývanie s nízkou spotrebou energií, v letných mesiacoch príjemnú klímu neprehrievajúcich sa obytných priestorov.

4. BONUSY – jedinečná ponuka pre Vašu investíciu do vlastného bývania v novom rodinnom dome s výhľadom na okolitú prírodu a zeleň s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Martin. Kúpou nehnuteľnosti získa nový majiteľ komfortné bývanie vo vlastnom rodinnom dome s nákladmi nižšími ako v byte o podobnej výmere. Kúpou novostavby odpadá potreba rekonštrukcie, ktorá navyšuje obstarávaciu cenu starších nehnuteľností.

Dom sa predáva v stave HOLODOM s pozemkom o výmere 550 m2 Termín dokončenia 05/2023. Fotky sú ilustračné a z priebehu výstavby.

Cena: 335.000,-€.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná