back-button← späť

Novostavba: rodinný dom, Košťany nad Turcom.

Predaj, Rodinný dom, Košťany nad Turcom, Novostavba

Cena: 226 000

115 m2

135 m2

580 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 317
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Košťany nad Turcom
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 115m2
Zastavaná plocha: 135m2
Plocha pozemku: 580m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu priestranného rodinného domu ( 132 m2 ) postavaného na slnečnom pozemku o výmere 580 m2 v obci Košťany nad Turcom, 2 km okresného mesta Martin. Dom je napojený na IS: voda, elektrika, kanalizácia. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne plynulo prepojenej s obývačkou, 3 – samostatných obytných izieb, kúpeľne, WC, technickej miestnosti. šatníka. Z obývačky je výstup na juho - západne orientovanú prekrytú terasu. Z technickej miestnosti je vybudovaný výstup do podkrovia, ktoré slúži ako veľký odkladací priestor.

V cene 226.000,-€ je rodinný dom v stave HOLODOM a pozemok o výmere 580 m2.

Rodinný dom je murovaný postavený do stavu: obvodové múry, priečky, krytá terasa strešná krytina Terran, výstup na povalu, plastové okná 3 sklá, 7 komorové, vchodové dvere, v celom dome podlahové kúrenie, vykurovací kotol, komín, odkvapové ríny, rozvody vody, odpadu do kanalizácie, namontovaný elektromer, zateplenie, fasádna omietka, predpokladané náklady na spotrebu energií: 110,-€/mesiac.

Kúpou nehnuteľnosti získa nový majiteľ komfortné bývanie vo vlastnom rodinnom dome s nákladmi nižšími ako v byte o podobnej výmere. Kúpou novostavby odpadá potreba rekonštrukcie, ktorá navyšuje obstarávaciu cenu starších nehnuteľností.

Kúpu možno realizovať bankovým úverom s ručením kupovaným rodinným domom.

Fotky sú ilustračné a z priebehu výstavby.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná