back-button← späť

Novostavba: Rodinný dom, Vrútky

Predaj, Rodinný dom, Vrútky, Novostavba

Cena: 299 000

125 m2

105 m2

600 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 319
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Vrútky
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 125m2
Zastavaná plocha: 105m2
Plocha pozemku: 600m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom modernej architektúry, ktorý sa nachádza vo Vrútkach, časti Karvaš Blahovec v dosahu MHD mesta Martin. Svojou netradičnou polohou pozemku hraničiacim s lesom, je uvedená ponuka odlišná od rodinných domov v iných častiach mesta.

K domu prislúcha upravený pozemok o celkovej výmere 600 m2. Zastavaná plocha domu je
125 m2 , úžitková plocha 105 m2 a terasa 12 m2. Ďalej sú súčasťou ponuky parkovacie miesta pre 2 osobné vozidlá + bonus bazénové teleso 25 m2.

Dispozičné riešenie:

vstupná chodba, 3 samostatné obytné izby – spálňa, 2 detské izby, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a jedálňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a umývadlom, WC
samostatná toaleta s umývadlom, technická miestnosť s práčovňou, predsieň so stavanou skriňou – špajzou, spojovacia chodba vedúca do všetkých miestností; vonkajšia krytá terasa.Rodinný dom bude odovzdávaný v stave dokončenia „na kľúč“, čo zahŕňa aj zemné práce a vyrovnanie pozemku so základnými sadovými úpravami – trávnik + okrasné dreviny, oplotenie pozemku.

Dôkladné zatepleniu - energetické zatriedenie A0 a použitá technológia vykurovania domu úsporným tepelným čerpadlom dodáva príjemnú atmosféru a komfortné bývanie, kde dom sa v lete neprehrieva a v zime udržuje konštantnú príjemnú teplotu, jeho vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti prispievajú k nízkym mesačným nákladom na spotrebu energií. Dom je napojený na IS: voda, elektrika, kanalizácia.

Vzhľadom na perfektnú polohu je ponuka vhodná pre náročného klienta, ktorý si chce užívať výhody bývania v novom rodinnom dome v tichom prostredí s slnečným pozemkom v blízkosti lesa a zároveň požaduje bezproblémovú rýchlu dostupnosť do okresného mesta Martin.

Fotky sú ilustračné a z priebehu výstavby.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná