back-button← späť

Priestranný rodinný dom - Bungalov, Košťany nad Turcom.

Predaj, Rodinný dom, Košťany nad Turcom, Novostavba

DOHODOU

145 m2

172 m2

590 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 280
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Košťany nad Turcom
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 145m2
Zastavaná plocha: 172m2
Plocha pozemku: 590m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu priestranného rodinného domu modernej architektúry v obci Košťany nad Turcom.

Benefity tejto výnimočnej ponuky sú:

1. LOKALITA – len 2 km od okresného mesta Martin s dobrou dostupnosťou autom, autobusom aj vlakom. Nachádza sa v novozastavanej časti obce v okolí prebieha výstavba nových rodinných domov.

2. PLOCHA DOMU – rodinný dom pozostáva z kuchyne plynulo prepojenej s obývačkou, 3 samostatných obytných izieb, kúpeľne ( príprava na vaňu, WC, sprchový kút ), samostatné WC pri vstupe do domu, technickej miestnosti. Z kuchyne, obývačky a spálne je výstup na slnečnú terasu o výmere 21 m2. V obývačke je situovaný komín. Terasa je prekrytá strechou, z terasy je vybudovaný výstup do podkrovia s úložným priestorom, povalový priestor má 140 m2. V technickej miestnosti je priestor na umiestnenie sušičky prádla. Celková zastavaná plocha domu je 172 m2, podlahová plocha domu je 145 m2.

3. VYBAVENIE – zapojené IS: voda, elektrika, kanalizácia, plyn. V celom dome je vybudované úsporné vodné podlahové kúrenie s plynovým vykurovacím kotlom, v obývačke komín, plastové okná: 3 sklá zn. Slovaktual. Zabezpečovacie zariadenie, príprava na kamerový systém. Kvalitné zateplenie poskytuje v zimných mesiacoch komfortné bývanie s nízkou spotrebou energií, v letných mesiacoch príjemnú klímu neprehrievajúcich sa obytných priestorov.

4. BONUSY – jedinečná ponuka pre Vašu investíciu do vlastného bývania v novom rodinnom dome s dobrou dostupnosťou do okresného mesta. Dom je postavený z ekologických materiálov, švédska strešná krytina Lindab, fasádna omietka Knauf. Kúpou nehnuteľnosti získa nový majiteľ komfortné bývanie vo vlastnom rodinnom dome s nákladmi nižšími ako v byte o podobnej výmere. Kúpou novostavby odpadá potreba rekonštrukcie, ktorá navyšuje obstarávaciu cenu starších nehnuteľností.

Dom sa predáva skolaudovaný v stave HOLODOM ( s možnosťou dokončenia ) s pozemkom o výmere 590 m2.

Predávajúci akceptuje výmenu za byt + doplatok.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná