back-button← späť

Priestranný rodinný dom, Veľký Šariš - Kanaš.

Predaj, Rodinný dom, Kanaš, Kompletná rekonštrukcia

Cena: 295 000

267 m2

145 m2

1400 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 243
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Kanaš
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 267m2
Zastavaná plocha: 145m2
Plocha pozemku: 1400m2

Popis nehnuteľnosti

5 – izbový rodinný dom, Veľký Šariš - Kanaš

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s pekným pozemkom vo Veľkom Šariši časti Kanaš vzdialenej len 8 km od krajského mesta Prešov.

.

Benefity tejto výnimočnej ponuky sú:

1. LOKALITA – len 8 km od krajského mesta Prešov s dobrou dostupnosťou autom, autobusom. Nachádza sa v tichej málo frekventovanej časti obce.

2. PLOCHA DOMU – rodinný dom pozostáva z dvoch nadzemných poschodí a dvoch samostatných terás. Prvá prekrytá terasa s možnosťou celoročného posedenia je spojená priamo s vchodom do domu, kde na prvom nadzemnom poschodí sa nachádza kuchyňa s jedálňou a obývačkou, spálňa, detská izba, kúpeľňa, WC. Výstup z kuchyne a obývačky je priamo na druhú slnečnú terasu, ktorá poskytuje ďalšiu oddychovú zónu. Na druhom nadzemnom poschodí sú situované dve samostatné izby, kúpeľňa, WC, balkón. Celková podlahová plocha prvého nadzemného poschodia je 142 m2. Celková podlahová plocha druhého nadzemného poschodia 125 m2.

3. VYBAVENIE – dom prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru vrátane rozvodov ako aj exteriéru. Zapojené IS: voda, elektrika, odpad do žumpy. Zateplenie domu poskytuje v zimných mesiacoch komfortné bývanie s nízkou spotrebou energií, v letných mesiacoch príjemnú klímu neprehrievajúcich sa obytných priestorov.

4. BONUSY – výborná ponuka pre Vaše bývanie vo veľkom rodinnom dome s priestrannou terasou a pekným pozemkom. Výmera pozemku 1.400 m2, na ktorom sú vysadené okrasné dreviny, parkovacie miesta. Pozemok sa nachádza na konci slepej ulice, z troch strán obkolesený lesom. Poskytuje dokonalé súkromie a komfortné bývanie s pocitom celoročnej dovolenky.

Dohodnite si obhliadku ešte dnes, Kontakt: Mária Žondová: 0907 873417

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná