back-button← späť

Rodinný dom s krásnym pozemkom, Martin - Stráne.

Predaj, Rodinný dom, Martin, Nová rekonštrukcia

Cena: 470 000

230 m2

130 m2

497 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 258
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Martin
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Úžitková plocha: 230m2
Zastavaná plocha: 130m2
Plocha pozemku: 497m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny rodinný dom modernej architektúry, ktorý sa nachádza v Martine, mestskej časti Stráne.

Dom bol postavený v roku 2009, prislúcha k nemu upravený pozemok o celkovej výmere 497 m2. Zastavaná plocha domu je 130 m2. Celková podlahová plocha domu je 230 m2

Dispozičné riešenie:
1. NP vstupná chodba, priestranná obývačka plynule prepojená s kuchyňou, špajza, spálňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC pri vstupe do domu, technická miestnosť. Z obývačky je výstup na slnečnú terasu.

2. NP dve samostatné detské izby, priestranná galéria v ktorej je možné jednoduchou úpravou vytvoriť ďalšiu samostatnú detskú izbu, kúpeľňa s WC. Z galérie je výstup na prekrytú zasklenú letnú terasu z ktorej je krásny výhľad na mesto Martin.

Dom je murovaný z Ytongu, dôkladne zateplený ( 20 cm ), strecha je pokrytá pálenou škridlou. Kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo, v obývačke je situovaný krb so zabudovaným vodníkom, ktorý ohrieva vodu v ústrednom kúrení.

Dôkladné zatepleniu a použitá technológia vykurovania domu dodáva príjemnú atmosféru a komfortné bývanie, kde dom sa v lete neprehrieva a v zime udržuje konštantnú príjemnú teplotu, jeho vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti prispievajú k nízkym mesačným nákladom na spotrebu energií. Dom je napojený na IS: voda, elektrika, kanalizácia. Taktiež je v dome vybudované bezpečnostné zariadenie.

Na upravenom pozemku je pri vstupných dverách vybudovaná garáž pre dve autá, prístrešok na drevo a ďalšie kryté parkovacie miesto. Pozemok sa nachádza konci slepej ulice, priamo susedí s lesom, poskytuje dokonalé súkromie.

Rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave, vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez ďalších nákladov na rekonštrukciu, alebo opravy.

Vzhľadom na perfektnú polohu je ponuka vhodná pre náročného klienta, ktorý si chce užívať výhody bývania v novom rodinnom dome v tichom prostredí v tesnej blízkosti lesa a zároveň požaduje bezproblémovú rýchlu dostupnosť do mesta.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná