back-button← späť

Veľký 2 - izbový byt v centre Liptovského Mikuláša.

Predaj, 2 izbový byt, Liptovský Mikuláš, Čiastočná rekonštrukcia

Cena: 139 000

59 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 228
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Mesto/obec: Liptovský Mikuláš
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 59m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívna ponuka veľkého 2- izbového bytu s balkónom v centre mesta Liptovský Mikuláš:

LOKALITA:

Priestranný 2-izbový byt sa nachádza v centre mesta Liptovský Mikuláš, dve minúty od pešej zóny. Lokalita bytu je atraktívna z hľadiska blízkosti nákupných centier, komplexnej občianskej vybavenosti, zdravotníckych zariadení, a teda minimalizuje nevyhnutnosť používania osobného automobilu alebo hromadnej dopravy. Je dôležité zdôrazniť, že napriek blízkosti centra mesta je lokalita bytu situovaná v tichom prostredí, v blízkosti parku a nádhernej prírody. Ideálna poloha pre kultúrne a športové využitie.

ZARIADENIE BYTU:

Veľký 2-izbový byt s orientáciou na juhozápad a s celkovou výmerou 59,50 m2 (+plocha balkónu 2,5 m2) sa nachádza na 2. poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome, ktorý je po kompletnej rekonštrukcii (nové balkóny, nová strecha bytového domu, zateplenie a i.).

Samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do kuchyne a obývacej miestnosti. Obývacia izba je členená na jedáleň a samotnú obývaciu časť. Ďalšia izba (spálňa) má 2 samostatné vstupy z obývacej miestnosti a kuchyne. Kúpeľňa je štandardná, WC je umiestnené samostatne.

Osobitosťou a výhodou bytu je veľký zrekonštruovaný a zasklený balkón s priamym vstupom z obývacej izby, ako aj kompletne vymenené plastové okná. V suteréne sú situované dve pivnice.

BENEFITY BYTU:

lokalita: centrum mesta, nízkopodlažný zrekonštruovaný tehlový bytový dom v blízkosti parku

komfortné bývanie v centre mesta: blízkosť pešej zóny, občianskej vybavenosti, mestských úradov, zdravotníckych zariadení vrátane nemocnice

parkovanie: dostatok parkovacích miest, a teda nie je problém s parkovaním

veľkorysý pivničný priestor: možnosť užívania dvoch pivníc, ktoré patria k bytu

unikátne športové využitie: blízkosť Liptovskej Mary, prekrásneho prostredia a prírody (Nízke a Vysoké Tatry), lyžiarskych stredísk (Jasná, Chopok) a i.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná