back-button← späť

Veľký 7 - izbový rodinný dom, Sklabiňa.

Predaj, Rodinný dom, Sklabiňa, Novostavba

DOHODOU

220 m2

179 m2

1476 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 227
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Sklabiňa
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 220m2
Zastavaná plocha: 179m2
Plocha pozemku: 1476m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny, priestranný rodinný dom modernej architektúry, ktorý sa nachádza v obci Sklabiňa vzdialenej len 7 km od okresného mesta Martin.

K domu prislúcha upravený pozemok o celkovej výmere 1.476 m2. Zastavaná plocha domu je 179 m2.

Dispozičné riešenie:
dom pozostáva z dvoch nadzemných poschodí. Na prvom nadzemnom poschodí sa nachádza vstupná chodba, obývačka plynule prepojená s kuchyňou, samostatná izba, pracovňa, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, garáž pre dve autá., Z obývačky je výstup na slnečnú terasu. Na druhom nadzemnom poschodí sú situované 4 samostatné obytné izby, šatník, kúpeľňa, WC. Z dvoch izieb je výstup na balkón. V technickej miestnosti je vybudovaná príprava na umiestnenie práčky a sušičky prádla.

Dom je murovaný z Ytongu, dôkladne zateplený, strecha je pokrytá pálenou škridlou. Podlahové kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo v obývacej izbe je k dispozícii krb.

Dôkladné zatepleniu a použitá technológia vykurovania domu dodáva príjemnú atmosféru a komfortné bývanie, kde dom sa v lete neprehrieva a v zime udržuje konštantnú príjemnú teplotu, jeho vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti prispievajú k nízkym mesačným nákladom na spotrebu energií, ktoré sú len 160,-€/mesiac. Dom je napojený na IS: voda, elektrika, kanalizácia.

V interiéri boli požité kvalitné materiály drevené dvere s obložkovými zárubňami, kuchynská linka vybavená zabudovanými el. spotrebičmi, kvalitné plávajúce podlahy.

Na upravenom pozemku sú pri vstupe do dvojgaráže vybudované dve parkovacie miesta so zámockej dlažby, na pozemku je v teréne osadená pivnica, vlaastná studňa. Terasa, na ktorú sa vstupuje z obývačky poskytuje príjemné chvíle oddychu.

Rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave, vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez ďalších nákladov na rekonštrukciu, alebo opravy.

Vzhľadom na perfektnú polohu je ponuka vhodná pre náročného klienta, ktorý si chce užívať výhody bývania v novom, veľkom rodinnom dome v tichom prostredí s veľkým slnečným pozemkom a zároveň požaduje bezproblémovú rýchlu dostupnosť do mesta. Obec má dobré autobusové spojenie do okresného mesta Martin.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná