back-button← späť

Apartmán v lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Predaj, Apartmán, Demänovská Dolina, Novostavba

Cena: 419 000

93 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 389
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Apartmán
Mesto/obec: Demänovská Dolina
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 93m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký apartmán v novostavbe apartmánového domu o celkovej výmere 93 m2. Nachádza sa v Nízkych Tatrách priamo v lyžiarskom stredisku Jasná len 3 min peši od dolnej stanice sedačkovej lanovky Lúčky. Výborná orientácia s výhľadom do lesa a na potok poskytuje dokonalé súkromie a príjemný pocit z blízkej tatranskej prírody. Pred apartmánovým domom je vybudované veľké parkovisko s parkovacím miestom vyhradeným pre apartmán.

Apartmán sa nachádza na 2. NP, pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, dvoch samostatných spální, kúpeľne, WC, vstupnej chodby. Z kuchyne, obývačky a spálne je zabezpečený výstup na veľký balkón ( terasu ). Každý apartmán má vlastné vykurovanie el. kotlom a vlastný ohrev vody el. bojlerom. Predáva sa kompletne zariadený novým nábytkom, kuchyňa vybavené el. spotrebičmi ( chladnička, umývačka riadu, rúra, varná platňa, mikrovlnná rúra ) tak ako je uvedené na fotkách.

Apartmán je možné využívať na súkromné účely, prípadne ako investíciu na prenájom, službu ktorého vykonáva správca apartmánového domu.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná