back-button← späť

Novostavba: 5 izbový Bungalov, Lisková.

Predaj, Rodinný dom, Lisková, Novostavba

Cena: 249 000

140 m2

160 m2

620 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 397
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Lisková
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 140m2
Zastavaná plocha: 160m2
Plocha pozemku: 620m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu priestranného murovaného nízkoenergetického rozostavaného rodinného domu v obci Lisková. Nehnuteľnosť sa nachádza len 6 km od okresného mesta Ružomberok, na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 620 m², s orientáciou na juho - západ, s vybudovanými IS ( vodovod, elektrina, kanalizácia ). Dom je situovaný na konci slepej ulice, južne orientovaný s celodenným slnečným svitom ( bez výhľadu na komín ), v danej lokalite prebieha výstavba dvoch rodinných domov. Rodinný dom disponuje úžitkovou plochou o výmere 140 m². Pozostáva z kuchyne plynule prepojenej s obývačkou, 4 samostatných obytných izieb, kúpeľne, 2x WC. Z kuchyne, obývačky je výstup na terasu.

Nehnuteľnosť sa predáva v štádiu HOLODOM znamená komplet dokončený vrátane vnútorných stierok, vymaľovaného interiéru, podlahového kúrenia, rozvodov elektriky, el. zásuviek, odpadu do kanalizácie, zateplenia, bielej fasádnej omietky atd. Nový majiteľ si dobuduje kuchynskú linku, plávajúce podlahy, sanitu v kúpeľni, interiérové dvere.

Kúpou nehnuteľnosti získa nový majiteľ komfortné bývanie vo vlastnom rodinnom dome s nákladmi nižšími ako v byte o podobnej výmere. Kúpou novostavby odpadá potreba rekonštrukcie, ktorá navyšuje obstarávaciu cenu starších nehnuteľností.
Fotky sú ilustračné a z priebehu výstavby.

Cena: 249.000,-€

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná