back-button← späť

Novostavba: 5 izbový rodinný dom, Lisková.

Predaj, Rodinný dom, Lisková, Novostavba

Cena: 230 000

140 m2

160 m2

620 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 346
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Lisková
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 140m2
Zastavaná plocha: 160m2
Plocha pozemku: 620m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu murovaného nízkoenergetického rodinného domu modernej architektúry v obci Lisková. Obec Lisková je vzdialená len 6 km od okresného mesta Ružomberok. Zastavaná plocha 160 m2, úžitková plocha domu je 140 m2, pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, 4 samostatných obytných izieb, kúpeľne, dvoch WC, vstupnej chodby, technickej miestnosti, špajze. V obývačke, kuchyni a chodbe sú osadené veľké balkónové okná s výstupom na slnečnú terasu. Dom je južne orientovaný, postavený z kvalitných materiálov zaručujúcich nízke náklady na spotrebu energií. Plastové okná 7 komorové 3 sklá, zateplenie 20 cm., stropná izolácia 25 cm. Zapojená IS: voda, elektrika, kanalizácia.

Kvalitné zateplenie poskytuje v zimných mesiacoch komfortné bývanie s nízkou spotrebou energií, v letných mesiacoch príjemnú klímu neprehrievajúcich sa obytných priestorov. Predpokladané náklady na spotrebu energií: 110,-€/mesiac. Dom je situovaný na konci slepej ulice, južne orientovaný s celodenným slnečným svitom ( bez výhľadu na komín ), v danej lokalite prebieha výstavba dvoch rodinných domov. Výmera pozemku 620 m2.

Dom sa predáva v stave ako je na fotodokumentácii.
Kúpou nehnuteľnosti získa nový majiteľ komfortné bývanie vo vlastnom rodinnom dome s nákladmi nižšími ako v byte o podobnej výmere. Kúpou novostavby odpadá potreba rekonštrukcie, ktorá navyšuje obstarávaciu cenu starších nehnuteľností.
Fotky sú z priebehu výstavby.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná