back-button← späť

Priestranný rodinný dom s garážou, Dolný Kubín.

Predaj, Rodinný dom, Dolný Kubín, Novostavba

Cena: 565 000

431 m2

284 m2

665 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 371
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Dolný Kubín
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 431m2
Zastavaná plocha: 284m2
Plocha pozemku: 665m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny rodinný dom modernej architektúry, ktorý sa nachádza v centre mesta Dolný Kubín na ul. Nemocničná.

K domu prislúcha upravený pozemok o celkovej výmere 665 m2. Zastavaná plocha domu je 284 m2, úžitková plocha domu je 431 m2

Dispozičné riešenie:
Prízemie: vstupná chodba, priestranná obývačka plynule prepojená s kuchyňou, spálňa, detská izba, šatník, kúpeľňa, WC, špajza, technická miestnosť. Z obývačky je výstup na slnečnú terasu a vstup do miestnosti v ktorej sa nachádza krytý bazén s protiprúdom. Z priestorov bazénu je výstup na ďalšiu terasu.

Na poschodí: dve veľké obytné izby, galéria, kúpeľňa, WC, povalový priestor s množstvom úložných priestorov, prípadne s možnosťou dobudovania ďalších obytných priestorov, alebo ďalšej samostatnej bytovej jednotky. Z poschodia je ďalší vstup do priestorov bazénu a jeho oddychovej časti.

Dom je murovaný ( obvodové murivo HEBEL hrúbky 500 mm ), dôkladne zateplený, strecha je pokrytá pálenou škridlou. Podlahové kúrenie na oboch poschodiach zabezpečuje plynový vykurovací kotol zn. Viesmann v obývacej izbe je k dispozícii aj krb s prieduchmi. Ďalšie doplnkové vykurovanie zabezpečujú solárne panely, ktoré možno využiť na vykurovanie bazénu zároveň s vykurovaním celého domu.

Dôkladné zatepleniu a použitá technológia vykurovania domu dodáva príjemnú atmosféru a komfortné bývanie, kde dom sa v lete neprehrieva a v zime udržuje konštantnú príjemnú teplotu, jeho vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti prispievajú k nízkym mesačným nákladom na spotrebu energií, ktoré sú len 150,-€/mesiac ( elektrika, voda, plyn ). Dom je napojený na IS: voda, elektrika, plyn, odpad do kanalizácie.

V interiéri boli požité kvalitné materiály drevené podlahy, drevené dvere s obložkovými zárubňami, kuchynská linka s ostrovčekom vybavená zabudovanými el. spotrebičmi .

Na upravenom pozemku je pri vstupných dverách vybudovaná garáž s diaľkovo ovládanými dverami pred garážou sú dve parkovacie miesta so zámockej dlažby, veľký altánok s privedenou elektrikou a osvetlením.

Rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave, vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez ďalších nákladov na rekonštrukciu, alebo opravy.

Vzhľadom na perfektnú polohu v blízkosti nemocnice a dobrej dostupnosti do centra mesta je ponuka vhodná pre náročného klienta, ktorý si chce užívať výhody bývania v novom veľkom rodinnom dome so slnečným pozemkom.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná