back-button← späť

Priestranný rodinný dom, Turčianske Teplice - Diviaky.

Predaj, Rodinný dom, Diviaky, Kompletná rekonštrukcia

DOHODOU

230 m2

110 m2

1069 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 224
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Diviaky
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 230m2
Zastavaná plocha: 110m2
Plocha pozemku: 1069m2

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom Turčianske Teplice - Diviaky

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s pekným pozemkom v Turčianskych Tepliciach časti Diviaky.

.

Benefity tejto výnimočnej ponuky sú:

1. LOKALITA – len 2 km od okresného mesta Turčianske Teplice s dobrou dostupnosťou autom, autobusom, vlakom. Nachádza sa v tichej málo frekventovanej časti mesta.

2. PLOCHA DOMU – rodinný dom pozostáva z dvoch nadzemných poschodí a pivnice. V pivničných priestoroch je kotolňa a skladové priestory. Na prvom nadzemnom poschodí o výmere 120 m2 sa nachádza kuchyňa, obývačka, spálňa, detská izba, kúpeľňa, WC, vstupná chodba. Z chodby je vybudovaný výstup na slnečnú terasu o výmere 35 m2. Terasa je prekrytá s elektricky ovládanými oceľovými roletami. Pod terasou sa nachádza ďalšia pivnica o výmere 35 m2. Na druhom nadzemnom poschodí o výmere 70 m2 sú situované dve veľké izby. Dom je možné využívať aj ako dvojgeneračný.

3.VYBAVENIE – dom prešiel v roku 2019/2020 kompletnou rekonštrukciou interiéru vrátane rozvodov ako aj exteriéru. Zapojené IS: voda, elektrika, plynové ústredné kúrenie, kanalizácia. V kotolni sa nachádza aj pec na pevné palivo ( drevo, uhlie, peletky ) pripojená k ústrednému kúreniu. Komín je vyvložkovaný v celej dĺžke. Zateplenie podkrovia a strechy poskytuje v zimných mesiacoch komfortné bývanie s nízkou spotrebou energií, v letných mesiacoch príjemnú klímu neprehrievajúcich sa obytných priestorov.

4. BONUSY – výborná ponuka pre Vaše bývanie vo veľkom rodinnom dome s priestrannou terasou a pekným pozemkom. Výmera pozemku 1.069 m2, na ktorom sú vysadené okrasné dreviny, vlastná studňa, garáž, hospodárska budova.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná