back-button← späť

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Martin - Stará Ľadoveň.

Predaj, Rodinný dom, Martin, Čiastočná rekonštrukcia

Cena: 555 000

250 m2

150 m2

889 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 365
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Martin
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 250m2
Zastavaná plocha: 150m2
Plocha pozemku: 889m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom, ktorý sa nachádza v centre mesta Martin v lukratívnej lokalite – stará Ľadoveň. Zastavaná plocha domu je 150 m2 a upravený pozemok má celkovú výmeru 889 m2. Lukratívna poloha, okamžitá dostupnosť do centra mesta (cca 5 minút pešo) a priestrannosť domu vo forme dvoch bytových jednotiek s prepojením na slnečnú terasu a pozemok predstavuje ponuku pre náročného klienta, ktorý si chce užívať výhody bývania v rodinnom dome a tichom prostredí s veľkým slnečným pozemkom a zároveň požaduje bezproblémovú rýchlu dostupnosť do centra mesta. Nehnuteľnosť tiež predstavuje aj využitie pre podnikateľskú činnosť.

Dispozičné riešenie:

Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, spálne a detskej izby, dvoch kúpeľní a WC. Podlažie plynulo prechádza do letnej kuchyne, hospodárskej prístavby, skladu a samostatnej dielne.

Druhé nadzemné podlažie je spojené s prvým NP schodiskom, z ktorého sa vychádza na vstupnú chodbu. Kuchyňa je prepojená s obývačkou a jedálňou, z ktorej sa vychádza na slnečnú terasu. Na podlaží sa ďalej nachádza spálňa, kúpeľňa, WC.


Dom je murovaný z tehly, dôkladne zateplený a podpivničený. Priestranná dvojgaráž s ľahkým bezbránovým prístupom je samostatne postavená na pozemku ihneď vedľa domu, čo predstavuje možnosť bezproblémového parkovania pre dve autá priamo z cesty. Ďalšia samostatná garáž pre jedno auto sa nachádza na pozemku za domom. Zapojené všetky IS: voda, elektrika, plyn, kanalizácia. Dom je súčasťou zástavby rodinných domov na tichej ulici starej Ľadovne.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná