back-button← späť

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Trenčianske Jastrabie.

Predaj, Rodinný dom, Trenčianske Jastrabie, Čiastočná rekonštrukcia

Cena: 179 000

200 m2

2522 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 370
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Trenčianske Jastrabie
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 200m2
Plocha pozemku: 2522m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Trenčianske Jastrabie. Dom pozostáva z prízemia a obytného podkrovia a pivničných priestorov. Na prízemí sa nachádza kuchyňa prepojená s obývačkou, dve obytné izby, letná kuchyňa ( ktorú možno prerobiť na ďalšiu obytnú izbu ), kúpeľňa s WC, na poschodí sú situované tri obytné izby, galéria, kúpeľňa s WC. Dom svojou rozlohou poskytuje komfortné bývanie s možnosťou úpravy na bývanie dvoch generácií. Zapojené IS: voda, elektrika, odpad do žumpy, kúrenie ústredné na pevné palivo.

Na veľkom pozemku o výmere 2.522 m2 sa nachádza garáž s veľkým skladovým priestorom na odloženie záhradného náradie, kosačky, športových potrieb atd. Pozemok je možné využiť na pestovanie ovocia a zeleniny ( vybudovaná studňa ), prípadne na realizáciu ďalšej stavby ( rodinného domu, altánku, rekreačnej stavby ... )

Obec Trenčianske Jastrabie je dobre prístupná do okresného mesta Trenčín, ponúka príjemné nerušené bývanie.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná