back-button← späť

Rodinný dom v podhorskom prostredí, Veľké Rovné.

Predaj, Rodinný dom, Veľké Rovné, Novostavba

Cena: 179 500

114 m2

68 m2

840 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 406
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Veľké Rovné
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 114m2
Zastavaná plocha: 68m2
Plocha pozemku: 840m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nový rodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo na príjemnú rekreačnú chalupu v podhorskej obci Veľké Rovné vzdialenej len 20 km od okresného mesta Žilina.

K domu prislúcha upravený pozemok o celkovej výmere 840 m2. Zastavaná plocha domu je 68 m2. Úžitková plocha domu je 114 m2. Rok výstavby 2009.

Dispozičné riešenie:
vstupná chodba, kuchyňa so špajzou, priestranná obývačka, spálňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Do domu sa vstupuje cez krytú terasu, čo je veľmi praktické riešenie chráneného vstupu do domu pred snehom a nepriaznivým počasím. Terasa slúži v letných mesiacoch na príjemný oddych, výhľad s terasy je na pozemok s dostatkom súkromia.

Na poschodí sa nachádzajú dve izby a podkrovný skladový priestor.

Dom je murovaný dôkladne zateplený, okná sú plastové, strecha je pokrytá pálenou škridlou. V kuchyni, chodbe, kúpeľni je vybudované podlahové kúrenie, ostatných obytných priestoroch sú radiátory, vykurovanie zabezpečuje plynový vykurovací kotol. V obývacej izbe je k dispozícii švédska pec na pevné palivo.

Dôkladné zatepleniu a použitá technológia vykurovania domu dodáva príjemnú atmosféru a komfortné bývanie, kde dom sa v lete neprehrieva a v zime udržuje konštantnú príjemnú teplotu, jeho vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti prispievajú k nízkym mesačným nákladom na spotrebu energií, ktoré sú len 95,-€/mesiac. Dom je napojený na IS: voda - vlastná, elektrika, plyn, kanalizácia. Na pozemku sa nachádzajú dve studne s celoročným dostatkom vody jedna slúži na čerpanie úžitkovej vody, druhá na polievanie záhrady.

V interiéri boli požité kvalitné materiály podlahy, drevené dvere s obložkovými zárubňami, kuchynská linka vybavená zabudovanými el. spotrebičmi.

Na upravenom pozemku je pri vstupnej bráne vybudovaný priestor na parkovanie troch motorových vozidiel, na pozemku sa ďalej nachádza záhradný domček, vydláždený priestor na stavbu altánku v lete slúžiaci na záhradné posedenie, udiareň, sklad záhradného náradia a pivnica na uskladnenie zeleniny udržiavajúca štandardnú teplotu. Na pozemku je vysadené množstvo okrasných drevín a kvetov, ktoré sú starostlivo ošetrované.

Rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave, vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez ďalších nákladov na rekonštrukciu, alebo opravy. K domu vedie novovybudovaná asfaltová cesta, je situovaný na konci ulice ako posledný v zástavbe s nerušeným výhľadom na okolitú prírodu.

Vzhľadom na perfektnú polohu na okraji obce je ponuka vhodná pre náročného klienta, ktorý si chce užívať výhody bývania v novom rodinnom dome v tichom prostredí v blízosti prírody s veľkým slnečným pozemkom a zároveň požaduje bezproblémovú rýchlu dostupnosť do okresného mesta.

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná