back-button← späť

Stavebný pozemok, Jadranovo, Chorvátsko.

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Jadranovo, Rovinatý

Cena: 350 za m2

1400 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 215
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Jadranovo
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 1400m2

Popis nehnuteľnosti

Pozemok na predaj Jadranovo

Ponúkame unikátnu možnosť kúpy veľkého pozemku – samostatné dve parcely - o celkovej výmere 1.400 m2 v lukratívnej lokalite jadranského pobrežia, v malebnom prostredí prekrásnej a jedinečnej dedinky JADRANOVO, s krásnym výhľadom na celý Rijecký záliv.

Benefity tejto výnimočnej ponuky sú:

1. LOKALITA – len dve hodiny od rakúskych hraníc. Jadranovo sa pýši unikátnou polohou v blízkosti mesta Crikvenica (9 km) a Rijeky (cca 24 km). Prekrásny a známy ostrov Krk s medzinárodným letiskom sa nachádza len 5 km od Jadranova, čo umožňuje poznávanie najkrajších oblastí a zákutí ostrova v tichu a oáze najväčšieho súkromia.

2. POLOHA – pozemok sa nachádza na konci slepej ulice s vlastnou prístupovou cestou, na ktorej sú postavené moderné apartmánové domy. Poloha pozemku tak poskytuje budúcemu vlastníkovi absolútny dostatok súkromia.

3. VYBAVENIE – pozemok sa predáva spolu s projektom a stavebným povolením na výstavbu dvoch apartmánových domov. Nový vlastník sa môže rozhodnúť aj pre vlastný projekt výstavby apartmánového alebo rodinného domu. Možnosť pripojenia na dostupné inžinierske siete (voda, elektrika, odpad do žumpy).

4. BONUSY – jedinečná ponuka pre Vašu investíciu do vlastného dovolenkového súkromia. Jedinečná ponuka pre investovanie do turistického ruchu, kúpa je vhodná ako budúca investícia. Výborná dostupnosť – iba dve hodiny od rakúskych hraníc. Možnosť okamžitého začatia výstavby.

Fascinujúca príroda, snúbenie čistého, priezračného mora s oázou zelene a borovíc. Jadranovo je známe svojimi famóznymi zátokami, ktoré umožňujú splnenie sna o súkromnej a divokej pláži určenej iba pre Vás.

Blízkosť najmalebnejších miest jadranského pobrežia, čo dáva dokonalú možnosť strávenia každého dňa na inom mieste, ktoré dýcha svojou históriou a príbehom.

Oblasť pláže a prístavu je jedinečná malými špecifickými reštauráciami, možnosťou výletných plavieb, dostupnosťou služieb, čo prispieva k vysokému komfortu.

Zavolajte, napíšte, kontaktujte. Radi poskytneme všetky informácie, virtuálnu a v prípade vážneho záujmu obhliadku priamo na mieste.

KONTAKT: +421 904 055 550, e-mail: [email protected]

Kontakt na predajcu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ALT REAL, s. r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná